Se afișează postările cu eticheta bergenbier melodie. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta bergenbier melodie. Afișați toate postările

miercuri, 25 mai 2016

Eu sunt 12 eu sunt titular, eu sunt popular - imnul suporterilor Bergenbier

Ați văzut reclama cu Balint, Stelea și solistul trupei Bere Gratis? Da, reclama cu un imn in spate. Nu e doar un jingle, e o melodie cu zeci de mii de vizualizări pe Youtube.
Melodie Eu sunt 12: versuri

Strofa: Cine aprinde-n galben toate strazile?
Traieste bucuria!
Cine striga acasa “Ole, Ole, Ole!”
Cand bate Romania?

Bridge: Eu sunt 12, primul titular
Eu sunt 12, cel mai popular.

Refren: Asta seara lumea-ntreaga stie
Toata tara face galerie
Eu sunt 12, eu sunt Romania
Romania, Romania!

Strofa 2: Cine crede-n tine de la inceput
Frumosii tai nebuni!
Cine iti arata si in ultimul minut
Ca noi suntem romani?