Simplu și serios
Se afișează postările cu eticheta
da vina pe
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
da vina pe
.
Afișați toate postările
sâmbătă, 14 ianuarie 2012
Zorii ma intreaba de ce nu ma culc
Probabil cea mai buna trupa romaneasca si singura care canta in limba materna. Trist dar ma bucur pentru ca am totusi ceva bun de ascultat.
Zorii ma intreaba de ce nu ma culc...
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)