Se afișează postările cu eticheta da vina pe. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta da vina pe. Afișați toate postările

sâmbătă, 14 ianuarie 2012

Zorii ma intreaba de ce nu ma culc

Probabil cea mai buna trupa romaneasca si singura care canta in limba materna. Trist dar ma bucur pentru ca am totusi ceva bun de ascultat.
Zorii ma intreaba de ce nu ma culc...