Ianuarie este, se pare, campioana golului sufletesc. De vina ar fi sarbatorile de iarna care ne-au epuizat, lipsa de lumina si frigul specific, toate combinate cu stresul reintoarcerii la preocuparile zilnice. Fiind cea mai deprimanta luna din an, ce am putea face bun, constructiv, pentru a ne mentine sanatatea si, de ce nu pentru a ne bucura de viata? Iar raspunsul este simplu: sa iesim din casa.
Dar mai intai haideti sa vedem cu ce noutati ne intampina Asul Verde in luna ianuarie 2015:
